Skład zespołu

  Poznajcie nas

 

 Grzegorz

Ur. 1991r. W zespole gra na instrumentach klawiszowych (keyboard i akordeon). Jest pełen humoru, potrafi poderwać do tańca wszystkich gości. Autor aranżacji całego repertuaru. Jest również  wodzirejem. Na klawiszach gra od 8 roku życia. Ukończył  I i II stopień szkoły przy studium Muzycznym w Parczewie.

 

 

Dariusz
Ur. w 1993r. w zespole gra na gitarze basowej oraz saksofonie jak przystało na basistę, bije rytmicznie i miarowo, choć nader często szuka oryginalnych dźwięków i muzycznej harmonii. Na gitarze gra od 9 roku życia a na saksofonie od 15. Ukończył I stopień szkoły przy studium Muzycznym w Parczewie.
 

Damian „KUBUŚ”
Ur. w 1989r. W zespole gra na perkusji. Jest duszą towarzystwa, jak na perkusistę przystało jest przebojowy i zawsze uśmiechnięty. To on wyznacza rytm, tempo i budzi do życia najdalsze zakamarki dźwięków. Płynnie przechodzi od swingowego, synkopowego rytmu do rockowego mocnego uderzenia. Gra od 8 roku życia.
 

Grzegorz „SADO"
Ur. 1991r. W zespole gra na gitarze. Doświadczony dokładny i dynamiczny gitarzysta. Jak nikt inny potrafi oczarować stylem i poczuciem humoru. Autor zgrabnych solówek. Gra na gitarze elektrycznej jak również akustycznej od szkoły podstawowej. Grał również w zespole rockowym Amaranth.
 

Klaudia

 Ur. 1997r. Jest wokalistką zespołu. Przepełnia ją dobra energia i wieczny optymizm. Muzycznie realizuje się w każdym gatunku, wykorzystując swoje niecodzienne pomysły. Śpiewa od 5 roku życia. Śpiewu uczyła się u instruktorki wokalu  z Klubu Garnizonowego w Lublinie. Śpiewała w teatrze muzycznym w Lublinie.

Iga
Ur. 1992 r. Jest wokalistką zespołu. Wiecznie uśmiechnięta, przebojowa oraz kreatywna. Ceni sobie skrupulatność. Muzyka jest jej pasją. Poprzez nuty i dźwięki wyraża swoje uczucia. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia i 3 kl. II stopnia w Lublinie. Ukończyła Akademię Muzyczną

w Łodzi.