Skład zespołu

 Grzegorz

Ur. 1991r. W zespole gra na instrumentach klawiszowych (keyboard
i akordeon). Jest pełen humoru, potrafi poderwać do tańca wszystkich gości. Autor aranżacji całego repertuaru. Jest również  wodzirejem. Na klawiszach gra od 8 roku życia. Ukończył  I i II stopień szkoły przy studium Muzycznym w Parczewie.

Dariusz
Ur. w 1993r. w zespole gra na gitarze basowej oraz saksofonie jak przystało na basistę, bije rytmicznie i miarowo, choć nader często szuka oryginalnych dźwięków i muzycznej harmonii. Na gitarze gra od 9 roku życia a na saksofonie od 15. Ukończył I stopień szkoły przy studium Muzycznym w Parczewie.

Olga 

 Ur. 1993r. Jest wokalistką zespołu. Przepełnia ją dobra energia i wieczny optymizm, przebojowa oraz kreatywna. Muzycznie realizuje się w każdym gatunku, wykorzystując swoje niecodzienne pomysły. Ceni sobie skrupulatność. Muzyka jest jej pasją. Poprzez nuty i dźwięki wyraża swoje uczucia.

Grzegorz
Ur. 1991r. W zespole gra na gitarze. Doświadczony dokładny
i dynamiczny gitarzysta. Jak nikt inny potrafi oczarować stylem
i poczuciem humoru. Autor zgrabnych solówek. Gra na gitarze elektrycznej jak również akustycznej od szkoły podstawowej. Grał również w zespole rockowym Amaranth.

 

Krystian
Ur. w 1998r. W zespole gra na perkusji. Jest duszą towarzystwa,jak na perkusistę przystało jest przebojowy
i zawsze uśmiechnięty. To on wyznacza rytm, tempo i budzi do życia najdalsze zakamarki dźwięków. Płynnie przechodzi od swingowego, synkopowego rytmu do rockowego mocnego
uderzenia.